You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Набор для сервировки Gelin Home Zara Bej скатерть 160х220см, дорожка, салфетки и кольца (велюр) Набор для сервировки Gelin Home Zara Bej скатерть 160х220см, дорожка, салфетки и кольца (велюр)
Подробнее

Велюровый набор Gelin Home Zara Bej станет настоящим украшением праздничного стола. Цвет - бежевый. Кружевной декор по периметру. В комплекте: - скатерть 160х220см; - дорожка; - 8 салфеток; - 8 колец для салфеток. Изделия имеют ворсистую поверхность и приятные тактильные свойства. Несмотря на ворсистую поверхность, велюровая скатерть устойчива к разным видам загрязнений, при стирке легко очищается. Разрешена машинная стирка. Сервировочный набор из скатерти и салфеток позволит Вашим гостям прикоснуться к нежности и подарит ощущение заботы и комфорта за праздничным столом. Набор упакован в подарочную коробку...

1831 грн

Cкатертина Kayra жаккардова “Вензель”, 155 х 290 см Cкатертина Kayra жаккардова “Вензель”, 155 х 290 см
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 290 см. ширина: 155 см. Основа: жаккард Склад: 100 % поліестер Малюнок: вензель Колір: кремовий, бежевий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Дана скатертина є жаккардовою, прямокутної форми, розміром 155 х 290 см. (+-3 см) Скатертина зроблена з жаккардової тканини, фактурного плетіння, нитки щільно переплетені і утворюють візерунчастий рельєф. Це плетіння дає тканині високу щільність, тому жаккард, свідомо міцніший і довговічніший будь-якого іншого матеріалу. Поліестеровий жаккард відрізняється особливою міцністю, легкістю і витонченістю. Скатертина практична і невибаглива у догляді, легко переться, швидко сохне і легко прасується. Після прання зовсім не залишається ніяких плям. Скатертина Kayra жаккардова – це яскравий приклад ретельного підходу до якості та комфорту. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Жаккард – це тканина з візерунком, яка утворюється при переплетенні основних ниток. Складно, дорого і багато – ось, які епітети приходять в голову, коли дивишся на цю дивовижну тканину, яка скоріше нагадує казковий гобелен, ніж звичайний матеріал. Переваги жаккарда Міцність – адже зазвичай жаккард має щільність близько 250 г/м2.Довговічність – нитки матеріалу дуже щільно переплетені між собою, що позитивно позначається на якості кінцевого виробу. До того ж, при переплетенні нитки ще й перекручуються. Саме тому при розтягуванні петлі не розпускаються.Мала питома вага – матеріал, незважаючи на свою жорсткість, є дуже легким.Стійкість до перепадів температур – на відміну від багатьох шля..

1320 грн

Cкатертина Kayra жаккардова “Вензель”, кругла Ø 160 cм Cкатертина Kayra жаккардова “Вензель”, кругла Ø 160 cм
Подробнее

Деталі Розміри: в діаметрі: 160 см. Основа: жаккард Склад: 100 % поліестер Малюнок: вензель Колір: кремовий, бежевий Форма: кругла Виробник: Туреччина Короткий опис Дана скатертина є жаккардовою, круглої форми, в діаметрі 160 см. Скатертина зроблена з жаккардової тканини, фактурного плетіння, нитки щільно переплетені і утворюють візерунчастий рельєф. Це плетіння дає тканині високу щільність, тому жаккард, свідомо міцніший і довговічніший будь-якого іншого матеріалу. Поліестеровий жаккард відрізняється особливою міцністю, легкістю і витонченістю. Скатертина практична і невибаглива у догляді, легко переться, швидко сохне і легко прасується. Після прання зовсім не залишається ніяких плям. Скатертина Kayra жаккардова – це яскравий приклад ретельного підходу до якості та комфорту. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Жаккард – це тканина з візерунком, яка утворюється при переплетенні основних ниток. Складно, дорого і багато – ось, які епітети приходять в голову, коли дивишся на цю дивовижну тканину, яка скоріше нагадує казковий гобелен, ніж звичайний матеріал. Переваги жаккарда Міцність – адже зазвичай жаккард має щільність близько 250 г/м2.Довговічність – нитки матеріалу дуже щільно переплетені між собою, що позитивно позначається на якості кінцевого виробу. До того ж, при переплетенні нитки ще й перекручуються. Саме тому при розтягуванні петлі не розпускаються.Мала питома вага – матеріал, незважаючи на свою жорсткість, є дуже легким.Стійкість до перепадів температур – на відміну від багатьох шляхетних тканин, жаккард ніяк не страждає ..

770 грн

Cкатертина Kayra жаккардова “Дощик”, 155 х 290 см Cкатертина Kayra жаккардова “Дощик”, 155 х 290 см
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 290 см. ширина: 155 см. Основа: жаккард Склад: 100 % поліестер Колір: білий, бордовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Дана скатертина є жаккардовою, прямокутного розміру 155 х 290 см. Скатертина зроблена з жаккардової тканини, фактурного плетіння, нитки щільно переплетені і утворюють візерунчастий рельєф. Це плетіння дає тканині високу щільність, тому жаккард, свідомо міцніший і довговічніший будь-якого іншого матеріалу. Поліестеровий жаккард відрізняється особливою міцністю, легкістю і витонченістю. Скатертина практична і невибаглива у догляді, легко переться, швидко сохне і легко прасується. Після прання зовсім не залишається ніяких плям. Скатертина “Дощик” – це яскравий приклад ретельного підходу до якості та комфорту. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Жаккард – це тканина з візерунком, яка утворюється при переплетенні основних ниток. Складно, дорого і багато – ось, які епітети приходять в голову, коли дивишся на цю дивовижну тканину, яка скоріше нагадує казковий гобелен, ніж звичайний матеріал. Переваги жаккарда Міцність – адже зазвичай жаккард має щільність близько 250 г/м2.Довговічність – нитки матеріалу дуже щільно переплетені між собою, що позитивно позначається на якості кінцевого виробу. До того ж, при переплетенні нитки ще й перекручуються. Саме тому при розтягуванні петлі не розпускаються.Мала питома вага – матеріал, незважаючи на свою жорсткість, є дуже легким.Стійкість до перепадів температур – на відміну від багатьох шляхетних тканин, жаккард ніяк не страждає від зміни ..

770 грн

Cкатертина Kayra кругла оксамитова, однотонна Ø 155 cм Cкатертина Kayra кругла оксамитова, однотонна Ø 155 cм
Подробнее

Деталі Розміри: в діаметрі: 155 см. Основа: оксамит з щільним ворсом Малюнок: однотонний Колір: кремовий, світло-сірий, бузковий Форма: кругла Виробник: Туреччина Короткий опис Скатертина Kayra виготовлена з оксамиту, круглої форми, в діаметрі 155 см. Оксамит – тканина, яка завжди виглядає багато – по царськи, це одна з тих тканин, популярність яких не тьмяніє століттями. Оксамит завжди був і залишається в моді, це та вічна класика, яка завжди з нами. Скатертини оксамитові чудово виглядають в інтер’єрі в стилі класицизму, бароко, рококо. Вона чудово підійде для ресторану, для дому, для невеликого кафе або для маленької квартири. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Оксамит – спочатку шовкова тканина. Оксамит являє собою тканину з досить щільним вертикальним і коротким ворсом на лицьовій стороні. У нього включена додаткова основа з натурального шовку або хімічних волокон. Переваги оксамиту – не викликає алергії ; – естетичний, привабливий і дорогий зовнішній вигляд; – щільний, м’який і комфортний на дотик; – добре вбирає вологу, пропускає повітря і не електризується; – довго зберігає позитивні якості і не псується; – добре тримає форму, не сідає і не деформується. Як доглядати? Оксамит вважається «примхливою» тканиною, аристократом серед текстилю. Матеріал намагаються прати вручну, не використовуючи пральну машинку. Слід уникати агресивних порошків, відбілювачів і кондиціонерів. Під час прання оксамит не викручувати і не терти жорсткими щітками. Щоб прискорити сушку речей, після прання оксамит промо..

660 грн

Cкатертина Kayra оксамитова, однотонна 165х300 см Cкатертина Kayra оксамитова, однотонна 165х300 см
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 300 см ширина: 165 см Основа: оксамит з щільним ворсом Малюнок: однотонний Особливості: з декоративними камінчиками Колір: кремовий, бузковий, коричневий, сірий, чорний Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Оксамит – тканина, яка завжди виглядає багато – по царськи, це одна з тих тканин, популярність яких не тьмяніє століттями. Оксамит завжди був і залишається в моді, це та вічна класика, яка завжди з нами. Скатертини оксамитові чудово виглядають в інтер’єрі в стилі класицизму, бароко, рококо. Вона чудово підійде для ресторану, для дому, для невеликого кафе або для маленької квартири. Скатертина Kayra виготовлена з оксамиту, прямокутної форми, в розмірі 165 х 300 см. (+-3 см). За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Оксамит – спочатку шовкова тканина. Оксамит являє собою тканину з досить щільним вертикальним і коротким ворсом на лицьовій стороні. У нього включена додаткова основа з натурального шовку або хімічних волокон. Переваги оксамиту – не викликає алергії ; – естетичний, привабливий і дорогий зовнішній вигляд; – щільний, м’який і комфортний на дотик; – добре вбирає вологу, пропускає повітря і не електризується; – довго зберігає позитивні якості і не псується; – добре тримає форму, не сідає і не деформується. Як доглядати? Оксамит вважається «примхливою» тканиною, аристократом серед текстилю. Матеріал намагаються прати вручну, не використовуючи пральну машинку. Слід уникати агресивних порошків, відбілювачів і кондиціонерів. Під час прання оксамит не ви..

1100 грн

Cкатертина Kayra “Carmen” тафта з шеніловим кантом  165×300 cм Cкатертина Kayra “Carmen” тафта з шеніловим кантом  165×300 cм
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 300 см. ширина: 165 см. Тканина: тафта Склад: 100 % поліестер Особливості: переливається, оброблена шеніловим кантом Колір: брудно-рожевий, теракотовий, хакі, салатовий, розовий, блакитний Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Скатертина “Carmen”, виготовлена з тафти під брендом “Kayra”. Ця скатертина з шовкової мерехтливої тафти, прекрасно виглядає на великому банкетному столі. Вона створює сучасний і вишуканий образ для банкету, весілля, Дня народження. Завдяки високій якості та турецькій тканині вона надовго збереже свій колір та форму. Окрасою виробу є шеніловий кант – діаметром 7 см. В наявності 6 кольорових гам, від стриманих до яскравих. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами (в будь-якому розмірі, кольорі). Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Тканина Тафта – це щільна тканина з глянцевою поверхнею. Матеріал виробляють з натурального шовку, бавовняних ниток, а також полімерних синтетичних волокон. Характерні особливості тканини – жорсткість і чудове тримання форми. Переваги здатність відштовхувати вологу (завдяки щільному переплетінню);зносостійкість – матеріал чинить опір розривів, що не протирається;міцність і довговічність – коректний догляд здатний істотно продовжити термін служби тканини;естетичний зовнішній вигляд, глянсовий блиск;тримання форми. Як доглядати? Вироби дбайливо перуть руками або в пральній машині (відповідний режим – «делікатний», температура води – до 30 градусів).Рекомендується використовувати рідкі делікатні гелі без хлору і агресивних відбілювачів.Тафту не сушать і не віджимають в пральній машині.Найбільш простий спосіб видалити зайву вологу з тільки що випраного виробу – помістити його між двох махрових рушників, злегка притиснути і до..

605 грн

Cкатертина Kayra “Шахматка”, 160 х 285 см Cкатертина Kayra “Шахматка”, 160 х 285 см
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 285 см. ширина: 160 см. Основа: мішковина Склад: 100 % поліестер Колір: кремовий, бежевий, коричневий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Якщо хочете освіжити приївшийся інтер’єр будинку, то мішковина ідеальний для роботи матеріал. Він в інтер’єрі будинку подарує оточуючим теплоту і умиротворення. Щоденний контакт з натуральною тканиною відновить нервову систему і поліпшить настрій. Скатертина Kayra “Шахматка” тому приклад. Вона представлена в трьох моделях різного забарвлення, з декоративним плетінням, прямокутного типу, розміром – 160 х 285 см (+-3 см). За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо різноманітність варіантів у виборі скатертини. Це і велика кількість відтінків, їх оздоблень і хороший вибір необхідних розмірів. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Мішковина – матеріал типу мішковини, є зносостійкою тканиною, яка готується з товстого грубого виду пряжі, полотняними нитями плетіння. У матеріала проста текстура, хоч матеріал і не дуже презентабельний, він зберігає цілісність протягом багатьох років і здатний витримати високі температури і механічні пошкодження. Завдяки ниткам цілісність не руйнується після декількох прань, чисток агресивними речовинами. Такого виду текстиль не вимагає спеціального догляду, а також режимів прання і прасування. Мішковина, як і бавовняна щільна тканина – це один з міцних і практичних матеріалів. Переваги Практично не розривається.Повітропроникний.Здатний витримати більше навантаження.Не пропускає вологу.Доступний. Догляд Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 60 ° C., не відбілювати. Компанія Kayra– фірма, яка реалізує і виробляє турецький текстиль оптом і в роздріб від ви..

880 грн

Cкатертина Kayra “Шенілова полоска” кольорова, 165×300 cм Cкатертина Kayra “Шенілова полоска” кольорова, 165×300 cм
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 300 см. ширина: 165 см. Основа: тафта Особливості: з шеніловими полосками Колір: помаранчевий, ліловий, коричневий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Скатертина Kayra “Шенілова полоска”, виготовлена з тафти, доповненням якої є шенілові полоски. Ця скатертина з шовкової мерехтливої тафти, прекрасно виглядає на великому банкетному столі. Завдяки натуральним (бавовна, віскоза) та синтетичним (акрил, поліестер) волокнам шенілові тканини поєднують екологічність з високою зносостійкістю та практичністю. Окрасою виробу є різнобарвні шенілові полоски. В наявності 3 кольорових гами: помаранчева, лілова та коричнева. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами (в будь-якому розмірі, кольорі, оздоблені). Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Тканина Тафта – це щільна тканина з глянцевою поверхнею. Матеріал виробляють з натурального шовку, бавовняних ниток, а також полімерних синтетичних волокон. Характерні особливості тканини – жорсткість і чудове тримання форми. Переваги здатність відштовхувати вологу (завдяки щільному переплетінню);зносостійкість – матеріал чинить опір розривів, що не протирається;міцність і довговічність – коректний догляд здатний істотно продовжити термін служби тканини;естетичний зовнішній вигляд, глянсовий блиск;тримання форми. Як доглядати? Вироби дбайливо перуть руками або в пральній машині (відповідний режим – «делікатний», температура води – до 30 градусів).Рекомендується використовувати рідкі делікатні гелі без хлору і агресивних відбілювачів.Тафту не сушать і не віджимають в пральній машині.Найбільш простий спосіб видалити зайву вологу з тільки що випраного виробу – помістити його між двох махрових рушників, злегка притиснути і дозволити махру увібрати воду.Тр..

660 грн

Cкатертина двостороння “Corona” 160×285 cм, сіра Cкатертина двостороння “Corona” 160×285 cм, сіра
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 285 см. ширина: 160 см. Склад: 100 % поліестер Особливості: двостороння Колір: сталевий, темно-сірий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Короткий опис Представляємо унікальні, стильні скатертини з турецької тканини під брендом “Kayra”. Дана скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні, додасть особливого шарму, а також захищатиме стіл від подряпин, плям і пошкоджень, викликаних розливом. Вона має розкішний вигляд, у поєднанні з візерунком вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна, а також відмінно прикрасить Ваше свято. Вона є особливою, не лише тому, що виготовлена з якісної, турецької тканини, а й тому, що вона є двосторонньою, можна використовувати на обидві сторони. Виріб прямокутного типу, з однієї сторони в сталевому кольорі та з іншої – темно-сірому. За бажанням замовника, скатертину можемо пошити за індивідуальними параметрами. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Переваги Міцність. Поліестер набагато стійкіший до розривів, ніж, наприклад, бавовна. Стійкість до впливу вологи. Поліестер намокає досить повільно, а висихає, навпаки, швидко.Простий догляд. Стійкість до ультрафіолету. Шкідники не страшні. Не втрачає форму. Як доглядати? Прання поліестеру може відбуватись як в автоматичній машинці, так і ручним способом. При цьому температура води не має перевищувати 40 градусів. Справа в тому, що від гарячої води можуть з’явитись складки, які потім досить важко випрямити. Важливо, щоб при прасуванні праска не була надто гарячою. Найкраще вибирати режим «шовк», і прасувати лише через вологий шматок натуральної тканини. Для того, аби кольорові речі довше зберігали свій колір, спеціалісти рекомендуються використовувати спеціальний порошок для синтетичних тканин. Дотримуючись цих простих правил, ви можете значно продовжити термін експлуатації свого одягу чи спорядження. Компанія ..

935 грн

Cкатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Yagmur, кремова Cкатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Yagmur, кремова
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 220 см. ширина: 160 см. Матеріал: вафельне полотно Склад: 100 % поліестер Тип малюнка: з мереживом Колір: кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товару Короткий опис Представляємо скатертини турецької фабрики Haspen, модель Yagmur. Скатертина Yagmur чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Yagmur має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з вафельного полотна. Краї скатертини оформлені ніжним мереживом. Вона прямокутного типу в кремовому кольорі та в різних розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Вафельне полотно – технічна тканина, що має полотняну форму переплетення ниток і володіє хорошими гігроскопічними властивостями. Назву отримала за об’ємний клітинний малюнок, який нагадує зовнішнім виглядом кондитерський виріб – вафель. Дана тканина – універсальна у використанні, через відмінні якості забезпечує високий попит. Переваги тканини гігроскопічність;міцність;зносостійкість;м’якість;екологічність;не викликає алергію;практичність в побуті. Як доглядати? Ключове питання – як прати вафельне полотно. Тут все – простіше нікуди. Для прання – звичайний машинний режим, 30 – 60 градусів. Після прання усадка тканини може досягати 6%.За рахунок структури вафельне полотно добре вбирає воду, але в той же час практично відразу сохне, так що сушити такі вироби можна просто на мотузках, це не займе багато часу. Вибір миючих засобів практично не обмежений – достатньо найпростішого порошку. У прасування також немає..

693 грн

Cкатертина з мереживом Haspen 160×350 cм Yagmur, кремова Cкатертина з мереживом Haspen 160×350 cм Yagmur, кремова
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 300 см. ширина: 160 см. Матеріал: вафельне полотно Склад: 100 % поліестер Тип малюнка: з мереживом Колір: кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товару Короткий опис Представляємо скатертини турецької фабрики Haspen, модель Yagmur. Скатертина Yagmur чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Yagmur має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з вафельного полотна. Краї скатертини оформлені ніжним мереживом. Вона прямокутного типу в кремовому кольорі та в різних розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Вафельне полотно – технічна тканина, що має полотняну форму переплетення ниток і володіє хорошими гігроскопічними властивостями. Назву отримала за об’ємний клітинний малюнок, який нагадує зовнішнім виглядом кондитерський виріб – вафель. Дана тканина – універсальна у використанні, через відмінні якості забезпечує високий попит. Переваги тканини гігроскопічність;міцність;зносостійкість;м’якість;екологічність;не викликає алергію;практичність в побуті. Як доглядати? Ключове питання – як прати вафельне полотно. Тут все – простіше нікуди. Для прання – звичайний машинний режим, 30 – 60 градусів. Після прання усадка тканини може досягати 6%.За рахунок структури вафельне полотно добре вбирає воду, але в той же час практично відразу сохне, так що сушити такі вироби можна просто на мотузках, це не займе багато часу. Вибір миючих засобів практично не обмежений – достатньо найпростішого порошку. У прасування також немає..

891 грн

Велюрова скатертина  Maison 160×220 + 8 серветок 35х35 Yildiz Set Велюрова скатертина  Maison 160×220 + 8 серветок 35х35 Yildiz Set
Подробнее

Деталі Тип виробу: скатертина + 8 серветок Розмір скатертини: довжина : 220 см. ширина : 160 см. Розмір серветок: довжина: 35 см. ширина: 35 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: капучіно, кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товара Короткий опис Турецький бренд Maison Royale представив нову велюрову скатертину із серветками, колекції Yildiz Set. Скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. Чудовим доповненням застілля стануть серветки з вишивкою та декоративними бусами, які здатні підкорити будь – кого своєю ніжністю. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Yildiz Set має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. Особливість скатертини: декорована вишитим кантом навколо столу та посередині. Вона прямокутного типу в різних тонах та розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати ? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічних..

1276 грн

Велюрова скатертина  Maison 160×300 + 12 серветок 35х35 Yildiz Set Велюрова скатертина  Maison 160×300 + 12 серветок 35х35 Yildiz Set
Подробнее

Деталі Тип виробу: скатертина + 12 серветок Розмір скатертини: довжина : 300 см. ширина : 160 см. Розмір серветок: довжина: 35 см. ширина: 35 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: капучіно, кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товара Короткий опис Турецький бренд Maison Royale представив нову велюрову скатертину із серветками, колекції Yildiz Set. Скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. Чудовим доповненням застілля стануть серветки з вишивкою та декоративними бусами, які здатні підкорити будь – кого своєю ніжністю. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Yildiz Set має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. Особливість скатертини: декорована вишитим кантом навколо столу та посередині. Вона прямокутного типу в різних тонах та розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати ? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічни..

1452 грн

Велюрова скатертина  Maison 160×350 + 12 серветок 35х35 Yildiz Set Велюрова скатертина  Maison 160×350 + 12 серветок 35х35 Yildiz Set
Подробнее

Деталі Тип виробу: скатертина + 12 серветок Розмір скатертини: довжина : 350 см. ширина : 160 см. Розмір серветок: довжина: 35 см. ширина: 35 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: сірий, кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товара Короткий опис Турецький бренд Maison Royale представив нову велюрову скатертину із серветками, колекції Yildiz Set. Скатертина чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. Чудовим доповненням застілля стануть серветки з вишивкою та декоративними бусами, які здатні підкорити будь – кого своєю ніжністю. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Yildiz Set має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. Особливість скатертини: декорована вишитим кантом навколо столу та посередині. Вона прямокутного типу в різних тонах та розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати ? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічних ..

1551 грн

Велюрова скатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Kumsal, кремова
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 220 см. ширина: 160 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товару Короткий опис Представляємо скатертини турецької фабрики Haspen, модель Kumsal. Скатертина Kumsal чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Kumsal має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. В даній моделі краї та середина скатертини оформлені ніжним мереживом. Вона прямокутного типу в кремовому кольорі та в різних розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічних добавок. 3. Щоб не пошкоджувати однорідність ворсу і його напрямків, велюр краще дбайливо віджимати руками. Воді, що залишилася потрібно дати можливість стекти. 4. Велюр зазвичай не мнеться, тому прасувати не потрібно, однак якщо виникає така необхідність, робити це краще з ви..

1320 грн

Велюрова скатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Marina, кремова Велюрова скатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Marina, кремова
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 220 см. ширина: 160 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-огляд товару Короткий опис Представляємо скатертини турецької фабрики Haspen, модель Marina. Скатертина Marina чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Marina має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. В даній моделі краї скатертини оформлені ніжним мереживом. Вона прямокутного типу в кремовому кольорі та в різних розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічних добавок. 3. Щоб не пошкоджувати однорідність ворсу і його напрямків, велюр краще дбайливо віджимати руками. Воді, що залишилася потрібно дати можливість стекти. 4. Велюр зазвичай не мнеться, тому прасувати не потрібно, однак якщо виникає така необхідність, робити це краще з виворітного бо..

990 грн

Велюрова скатертина з мереживом Haspen 160×220 cм Masal, кремова
Подробнее

Деталі Розміри: довжина: 220 см. ширина: 160 см. Матеріал: велюр Тип малюнка: з мереживом Колір: кремовий Форма: прямокутна Виробник: Туреччина Упаковка: фірмова коробка Відео-перегляд товару Короткий опис Представляємо скатертини турецької фабрики Haspen, модель Masal. Скатертина Masal чудово прикрасить інтер’єр, стане незамінною частиною Вашої вітальні і додасть особливого шарму. Вона має розкішний вигляд, м’якість і блиск. У поєднанні з мереживом вона особливо красива і прекрасна. З такою скатертиною навіть звичайна вечеря буде радісна і дуже приємна. Скатертина відмінно прикрасить Ваше свято. Masal має презентабельний вигляд, оскільки виготовлена з багатої тканини – велюр. Вироби з турецького велюру зберігають свій колір, не линяють, відмінно тримають форму. В даній моделі краї скатертини оформлені ніжним мереживом. Вона прямокутного типу в кремовому кольорі та в різних розмірах. Красива святкова скатертина стане прикрасою вашого столу, предметом захоплення ваших гостей і просто бажаним подарунком. Зробити замовлення у нас дуже просто, наші менеджера завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання, допоможуть з вибором розміру, кольору, матеріалу. Ми радуємо своїх постійних клієнтів знижками, а також можемо запропонувати різні види доставки. Ми гарантуємо: • 100 % оригінальності продукції; • повернення / обмін товару в разі браку; • повернення / обміну в разі тому, якщо колір, розмір і т.д. не підійшов. Матеріал Велюр – це натуральний щільний матеріал із густим і м’яким оксамитовим ворсом на одній стороні поверхні і повністю гладкий з вивороту. Це повітропроникний матеріал, що не втрачає форму і вид на протязі тривалого часу, і при цьому не мнеться. Велюр – натуральна матерія. Переваги тканини м’яка і приємна;не мнеться;зносостійка;практична;шикарний зовнішній вигляд Як доглядати? 1.Прати товари з велюру можна в машинці, проте в делікатному режимі при температурі 30 градусів. 2. Рекомендують використовувати м’які миючі засоби без різних хімічних добавок. 3. Щоб не пошкоджувати однорідність ворсу і його напрямків, велюр краще дбайливо віджимати руками. Воді, що залишилася потрібно дати можливість стекти. 4. Велюр зазвичай не мнеться, тому прасувати не потрібно, однак якщо виникає така необхідність, робити це краще з виворітного бо..

990 грн